Pierwsza Pomoc

Akademia Pierwszej Pomocy Dan Cake

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, już po raz kolejny, tworzy cykl spotkań dla mieszkańców Gminy Chrzanów. To aż sześć imprez w różnych miejscach, tak żeby każdy miał bliski dostęp do zabawy. Wędrujące Podwórka rozpoczęły się tym razem z dniem 1 czerwca przy chrzanowskim Domu Kultury.

Pośród zabaw, występów i animacji stanęło również słodkie stoisko Dan Cake Polonia, a w nim również ja. To swoista inauguracja wspólnego programu Akademia Pierwszej Pomocy Dan Cake. A dlaczego? To jest tak proste, że aż szkoda tłumaczyć.

To przede wszystkim możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Wiadomo że na eventach ciężko znaleźć chętnych do prezentacji oraz ćwiczeń. Dziś było jednak inaczej… Przez cztery godziny, w których trwała impreza, przez stoisko przewinęło się mnóstwo dzieci oraz dorosłych. Niewiele można nauczyć w tak krótkich czasie, jednak warto próbować i zaciekawiać. Im wcześniej dziecko zainteresuje się tematem, tym później łatwiej będzie mu się nauczyć poprawnych technik.

Najzwyczajniej w świecie, dla tych wszystkich ciekawskich- warto!

Dzięki Juhu! stworzyłem również dwa pierwsze trenażery do bandażowania. Proste w użyciu, ale odpowiednie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Najwięcej emocji wytwarzał oczywiście ten posiadający w sobie rękę z bitym nożem.

Jeśli więc macie chęć, żeby wesprzeć tą i inne inicjatywy programu Pierwszej Pomocy, kliknijcie w link na dole i dorzućcie swoje grosze do Patronite.

Płomienny Dziad

Twórca filmów dokumentalnych o Ochotniczych Strażach Pożarnych. Strażak Ratownik w OSP Babice Instruktor Pierwszej Pomocy Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *