OgłoszeniaPierwsza Pomoc

Nadeszło wsparcie!

Cóż tu się dużo rozwodzić nad tematem… wspominałem Wam, że trzeba się doposażyć w dodatkowy sprzęt, prawda? No więc oficjalnie nadeszło wparcie!

Firma Dan Cake, z którą prowadzę Akademię Pierwszej Pomocy, wsparła program darmowych warsztatów kolejnymi narzędziami.

Warsztaty są oczywiście dla każdego, ale skierowane są głównie do najmłodszych. To ich zaciekawienie tematem będzie skutkowało później chęcią do uczestnictwa w dalszych szkoleniach. A żeby zaciekawić dzieci, to te muszą cały czas coś robić. Dlatego postawiłem sobie za cel zwiększenie ilości manekinów odpowiednich dla dziecięcych rączek. Trzy nowe fantomy Laerdal Mini Anne to trójka dodatkowych dzieci, które nie będą się nudziły i równocześnie będą mogły się bawić próbując swoich sił.

Od teraz będzie można przećwiczyć rękoczyn Heimlicha u osób dorosłych dzięki kamizelce nauki postępowania w wypadku zadławień- Act Fast.

Ale to oczywiście nie koniec. Program PATRONITE przynosi już swoje pierwsze korzyści. Dzięki Waszemu wparciu udało się zakupić kolejnego fantoma Laerdal Mini Anne. Daje nam to łącznie już 6 sztuk! Plan jest taki, żeby dać możliwość ćwiczenia aż dziesięciorgu dzieci w jednej chwili. Pytanie jednak czy to wszystko się powiedzie…

Jeśli chcecie pomóc i być częścią projektu, to kliknijcie w bannerek PATRONITE. Nie liczy się wielkość wsparcia, a sama chęć. Zaproście również znajomych, może wspólnie uda się zrobić coś dobrego?

A tak poza tym, to sprawdźcie KALENDARZ. Może spotkamy się jutro w Chrzanowie na Wędrującym Podwórku? Tym razem przy Skate Parku na Osiedlu Południe. Chciałbyś zorganizować darmowe szkolenie dla dzieci lub dorosłych? A może chciałbyś żeby warsztaty z pierwszej pomocy zagościły na Twoim evencie? Wystarczy wejść w zakładkę KONTAKT i napisać do mnie poprzez formularz lub WhatsApp’a. Można też przez Facebook’a, jeśli komuś wygodniej!

Płomienny Dziad

Twórca filmów dokumentalnych o Ochotniczych Strażach Pożarnych. Strażak Ratownik w OSP Babice Instruktor Pierwszej Pomocy Osobowość Roku 2020 w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *